Reality Oceniť nehnuteľnosť Nehnuteľnosti Súkromná inzercia Realitné kancelárie Prihlásiť sa Nová registrácia

HladameReality.com
Kde sa nachádzam?
Úvodná stránka Často kladené otázky (FAQ)

FAQ / Často kladené otázky

Vážený užívateľ, nižšie Vám uvádzame niekoľko často kladených otázok od užívateľov alebo realitných kancelárií. Táto podstránka slúži na pomoc pri vyhľadávaní a pridávaní realitných inzerátov.

Hľadám nehnuteľnosť

Ako môžem vyhľadávať na HladameReality.com?
HladameReality.com je prevratný realitný vyhľadávač, ktorý Vám umožňuje vyhľadať požadovanú nehnuteľnosť na základe takých parametrov, aké Vám iné realitné servery neumožňujú. Ako jediný realitný systém na Slovensku HladameReality.com umožňuje rýchle fulltextové vyhľadávanie, ktoré poznáte z vyhľadávača Google. Systém okrem toho ponúka rozšírené vyhľadávanie.
Prečo mi vyhľadávač nenašiel žiadny inzerát?
V prípade, ak vyhľadávač nenašiel žiadnu ponuku je možné, že sa ponuka pre vami zvolené kritéria nenachádza v databáze HladameReality.com. Odporúčame vám overiť si, či ste zadali správne kritéria, resp. znížte počet zadaných kritérií.
Môžem si zvýrazniť svoj inzerát?
Svoj inzerát si môžete jednoducho zvýrazniť na obdobie 30 dní pomocou spoplatnenej SMS správy. Cena odoslanej SMS správy je 0.99 €. Po uplynutí lehoty zvýraznenia bude inzerátu odobraná priorita zobrazenia a zvýraznenie. V prípade, že ste na inzerát poslali viacej SMS správ, bude vždy po uplynutí lehoty znížený stav zvýraznenia inzerátu o 1 SMS správu. Čím viac SMS odošlete, tým vyššie sa bude inzerát zobrazovať.
Je registráca spoplatnená?
Nie, registrácia nie je spoplatnená ani pre súkromné osoby, ani pre realitné kancelárie.
Je inzercia spoplatnená?
Súkromná osoba môže pridať za 1 kalendárny rok 3 inzeráty úplne bezplatne. Pre realitnú kanceláriu sú inzeráty spoplatnené symbolickou cenou.


Realitná kancelária

Importovanie inzerátov z realitného softvéru
Vaša realitná kancelária môže využiť službu na importovanie inzerátov do realitného vyhľadávača HladameReality.com. Pre importovanie inzerátov sa musíte najprv zaregistrovať ako realitná kancelária. Po zaregistrovaní a prihlásení do užívateľského rozhrania budete mať na výber možnosť importu inzerátov z Vášho softvéru alebo realitného systému. Importovanie inzerátov do realitného vyhľadávača je jednoduché.

Špecifikácia importu (.pdf, 58 kB)
Spoplatnenie inzerátov
Na HladameReality.com sa spoplatňujú len nové/novo-pridané inzeráty. Upravenie, či vymazanie inzerátu je bezplatné a neobmedzené. Cena za 1 nový inzerát = 2 kredity.
Dobitie kreditov
Kredity je možné dokúpiť viacerými spôsobmi - cez SMS správu alebo cez online platbu v užívateľskej časti Kredit. Akýkoľvek pohyb kreditov je monitorovaný a Vy máte prístup k podrobnému prehľadu kreditov.


Nenašli ste odpoveď na Vaše otázky?
Napíšte nám
 

©2012 HladameReality.com


Web Site Design s.r.o. / Tvorba webových stránok a internetových obchodov
 
Byty Domy Chaty Garáže Pozemky