Reality Oceniť nehnuteľnosť Nehnuteľnosti Súkromná inzercia Realitné kancelárie Prihlásiť sa Nová registrácia

HladameReality.com
Kde sa nachádzam?
Úvodná stránka Výsledky vyhľadávania Administratívna budova, BA ...

Administratívna budova, BA IV. Karlova Ves, Staré Grunty

Karlova Ves, Bratislava IV, Bratislavský kraj (Staré grunty)

Späť
Na predaj rodinný dom, rozloha 359.78 m2, balkón, logia


500 000.00

Číslo inzerátu:
: AR-0026-132612
Zadávateľ:
Dátum vytvorenia
: pred rokom
Dátum aktualizovania
: pred rokom
Podobné inzeráty:
 
Kontakt na inzerenta:
Anna Capková, anna@axisreal.sk, 0948 700 109

Ďalšie informácie
POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj samostatne stojacu ADMINISTRATÍVNU BUDOVU a POZEMOK o výmere 50 m2 nachádzajúce sa v lokalite Bratislava IV. Karlova Ves na ulici Staré Grunty. Administratívna budova je čiastočne podpivničená (40,64 m2), má 2 nadzemné podlažia (120,45 a 124,64 m2) a podkrovie (74,05 m2). Celková rozloha je 359,78 m2. Dispozícia: administratívna časť pozostáva z chodbového priestoru so schodiskom, kancelárií, kuchynky (2. NP) a sociálno – hygienických zariadení (kúpeľňa v podkroví a v suteréne, WC na každom poschodí). Na 1. NP je prístup na terasu a balkón, na 2. NP sú vstupy na 2 balkóny a v podkroví je prístup na PRIESTRANNÚ TERASU. Do suterénnych priestorov pozostávajúcich z 2 miestností, kúpeľne s WC, skladu a kotolne je vstup po vonkajších schodoch. STAV DOMU:
Budova bola skolaudovaná v roku 2000 na administratívne účely ako sídlo firmy. Je napojená na inžinierske siete – rozvody vody, kanalizácie, plynu a elektroinštalácie. Suterén a 1. NP sú murované, s izoláciou proti vlhkosti, 2. NP a podkrovie sú z montovanej drevenej sendvičovej konštrukcie. Na streche je krytina z asfaltových šindľov. Na vnútorných stenách je hladká omietka, znížené podhľady sú zo sadrokartónu. Podlaha je kombináciou keramickej dlažby a kobercov. Vonkajšie dvere a okná sú plastové, na oknách sú interiérové žalúzie, interiérové dvere sú drevené, osadené do drevených zárubní. Vykurovanie a ohrev TÚV je zabezpečený plynovým kotlom. Budova je zabezpečená ZABEZPEČOVACÍM ZARIADENÍM a KAMEROVÝM SYSTÉMOM. Na 2. NP sú 3 KLIMATIZAČNÉ JEDNOTKY, 3 klimatizácie sú aj v podkroví. LOKALITA:
Budova sa nachádza v m. č. Karlova Ves v blízkosti STU a Slovenskej televízie v lokalite Slávičie údolie – Mlynská dolina. Možnosť rýchleho dopravného napojenia na diaľničný obchvat. / PREDAJ / ADMINISTRATÍVNA BUDOVA / BRATISLAVA IV. KARLOVA VES / STARÉ GRUNTY / 2 NADZEMNÉ PODLAŽIA / PODKROVIE / SUTERÉN / KLIMATIZÁCIA / ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM / Cena zahŕňa: - províziu pre realitnú kanceláriu - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom - poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone realitnej činnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - realitné, daňové a právne poradenstvo a asistencia V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru: - zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku - bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov

Fotogaléria nehnuteľnosti (4)
Fotografia: Administratívna budova, BA IV. Karlova Ves, Staré Grunty
Fotografia: Administratívna budova, BA IV. Karlova Ves, Staré Grunty
Fotografia: Administratívna budova, BA IV. Karlova Ves, Staré Grunty
Fotografia: Administratívna budova, BA IV. Karlova Ves, Staré Grunty


Kontakt na inzerenta:
Anna Capková, anna@axisreal.sk, 0948 700 109


Kontaktný formulár na inzerenta

Máte záujem o vybranú nehnuteľnosť alebo sa chcete dozvedieť viac informácií o inzeráte? Použite nižšie uvedený kontaktný formulár a kontaktujte priamo inzerenta.

Meno a priezvisko *
:
E-mailová adresa *
:
Správa pre nás *
:
 
 
 

Ďalšie domy na predaj z lokality:


Podobné domy na predaj:


Zaradenie:

Nehnuteľnosť:
Pridanie lokality:
Cena:
Nastavenie ceny:
Rozloha:
m2
m2

Počet izieb:

Doplnkové údaje:
 

Koľko inzerátov uvidím ak dám vyhľadať?
0 inzerátov
 

 


 

©2012 HladameReality.com


Web Site Design s.r.o. / Tvorba webových stránok a internetových obchodov
 
Byty Domy Chaty Garáže Pozemky